Wczytuję dane...

Fitness

Nasze akcesoria fitness świetnie sprawdzą się na sali treningowej, ale równie dobrze możesz z nich korzystać podczas domowych treningów cardio i ćwiczeń wzmacniających. Wśród artykułów sportowych, które znajdziesz w naszym sklepie ze sprzętem do ćwiczeń online znalazły się poręczne hantelki o różnym ciężarze, taśmy oporowe, skakanki czy stepy. Korzystając z nich w trakcie treningu pięknie wyrzeźbisz sylwetkę, wzmocnisz i wysmuklisz mięśnie i pozbędziesz się niechcianej tkanki tłuszczowej z problematycznych partii. Nasz sklep gimnastyczny ze sprzętem do ćwiczeń online to także miejsce, w którym zaopatrzysz swoją domową siłownię w akcesoria fitness do gimnastyki oraz masażu i rozciągania. Jeśli myślisz natomiast o większych akcesoriach fitness, polecimy Ci nasze ławeczki i drabinki. Będą znakomitym uzupełnieniem przestrzeni do gimnastyki oraz treningów. Sprzęt i artykuły sportowe, które znajdziesz w naszym sklepie gimnastycznym online, są całkowicie bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu. Jesteśmy przekonani, że z naszą niewielką pomocą, uda Ci się urozmaicić treningi i osiągnąć efekty, o jakich marzysz. Dla wygody przeglądania i łatwości znalezienia szukanych produktów wyróżniliśmy takie podkategorie:

 

Trenażery - trenażer rowerowy bardzo dobrze zastępuje wysiłek ponoszony podczas jazdy na rowerze w terenie. Trenażer może być jednym z urządzeń w Twojej domowej siłowni i służyć do wzmacniania mięśni nóg. Jeżeli mieszkasz w okolicy, w której jest mało dróg rowerowych, a chcesz wzmocnić swoje nogi to idealny wybór dla Ciebie. 

Taśmy i gumy - podstawowym zadaniem, jakie posiada taśma fitness oraz guma fitness, jest nie tyle wzmocnienie mięśni pod względem ich przyrostu, lecz pod względem ich elastyczności. Służą one także do nauki prawidłowych ruchów różnych części ciała, co pozwoli zwiększyć Twoją kontrolę na każdą jego częścią i zmniejszyć ryzyko kontuzji typu skręcenia lub zwichnięcia stawu.

Hantle i ciężarki - ta kategoria skupia przede wszystkim klasyczne hantle, hantle kompozytowe, popularne Kettle, a także inne obciążenia mogące posłużyć w rozwijaniu masy oraz rzeźby mięśniowej. Ćwiczenia te są ważne dla rozwoju naszej sylwetki oraz zastępowania tłuszczu tkanką mięśniową, dzięki czemu nasze serce lepiej funkcjonuje, a my czujemy się lepiej. 

Maty i materace - Przy każdej formie ćwiczeń na podłodze należy odpowiednio się zabezpieczyć przed uderzeniami w twarde podłoże. Nie ważne, czy uprawiamy jogę, pilates, ćwiczenia fitness, specjalistyczne programy treningowe, czy nawet jest to gimnastyka korekcyjna. Bezpieczeństwo jest kluczową sprawą, więc nie warto na nim oszczędzać. 

Joga i pilates - dwie sztuki doskonalenia własnego ciała zyskujące ostatnimi laty na popularności.  My idziemy z duchem czasu, dlatego oferujemy akcesoria do wykonywania zaleconych ćwiczeń. Dbamy o to, byście byli w jak najlepszej formie.

Rollery i wałki - rozgrzewka, a w niej rozciąganie i rollowanie mięśni to ważny aspekt w kontekście szanowania własnego organizmu. Każda aktywność fizyczna, trening powinien być poprzedzony dobrze wykonanymi ćwiczeniami, powodującymi podniesienie maksymalnych możliwości mięśni i ścięgien, które mogą one wytrzymać.  Muszą one być na tyle sprawne, byśmy bez problemu byli w stanie skakać, biegać, robić zwody i nagłe zmiany kierunków.

Inne akcesoria do ćwiczeń - znajdziecie tutaj różne drobiazgi i sprzęt do ćwiczeń w domu lub na siłowni oraz na świeżym powietrzu. Dzięki tym przedmiotom można poszerzyć swoje horyzonty w zakresie znajomości różnych metod aktywnego spędzania czasu wolnego.

Akcesoria do biegania - szeroka gama rzeczy wspomagających biegacza, od krokomierzy poprzez opaski na głowę, czy na rękę po odblaski zakładane dla lepszej widoczności wieczorem. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów