Wczytuję dane...

Witajcie w moim sklepie

Mam na imię Tomek. Kiedy zaczęła się pandemia (około 18 marca) zadecydowaliśmy z żoną, Gosią, o wyjeździe do naszego domku nad jeziorem na Kaszubach razem z dziećmi. Mieliśmy być tam kilka dni, a zostaliśmy na 3 miesiące. Dziś jeździmy tam na weekendy, a dzieci spędzają tam wakacje z Babcią.

Sytuacja ta pozwoliła nam otworzyć się na różne możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu wraz z naszymi pociechami. Każdy znalazł sobie kolejne zajęcia, które odpowiadały mu najbardziej. Odpowiedni sprzęt sportowy oraz mnóstwo wolnego czasu pozwoliło nam na rozwinięcie swoich nowych zamiłowań. Jednocześnie muszę się przyznać, że nie sądziłem, że powrót do regularnego uprawiania sportu sprawi, że poczuję jeszcze tak wielką satysfakcję w momencie, gdy zmęczenie mięśni daje o sobie znać. 

Poranki zaczynałem od serii brzuszków oraz wykorzystania atlasu ze stepperem i drążkiem, dzięki którym rozwinąłem swoje mięśnie obręczy barkowej, a do tego hantle na mięśnie przedramienia. W ciepłe i bezdeszczowe wieczory wraz z dziećmi grałem w siatkówkę plażową lub piłkę nożną. Natomiast w dni, gdy padało brałem rower oraz specjalne buty do roweru i jeździłem po lesie, by czerpać przyjemność z lekkiego powietrza.

Mojej żonie do gustu najbardziej przypadła joga, ćwiczenia fitness oraz pilates. Do uzyskania pełnych efektów potrzebowała kilku akcesoriów, takich jak: matagumy oraz taśmy do rozciągania, lekkie obciążniki.

Dzieciom spodobała się przede wszystkim skakanka, deska do pływania, a także nauczyły się grać w siatkówkę plażową, dzięki czemu wiemy, jak możemy wspólnie spędzać czas na dworze. 

W czasie pobytu na Kaszubach pomyśleliśmy, że takie pasje należy rozwijać nie tylko u siebie, lecz dobrze by je było propagować wśród innych ludzi. Z tego powodu założyliśmy internetowy sklep sportowy thinkfit.pl, aby myślenie o swoim organizmie i samopoczuciu pochodziło nie tylko z głowy, lecz także z serca. Z tego powodu chcemy zaapelować do wszystkich czytających ten wpis: ćwiczmy, aby nasze ciała, jak najdłużej były atrakcyjne oraz byśmy cieszyli się pełnią życia jak najdłużej.